Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tato stránka byla vytvořena k uveřejnění příspěvků, informací, pozvánek, oznámení a všeho co si myslíte, že by zde mohlo být uveřejněno a to jak pro naše členy tak i kamarády z jiných osad. Pokud zde chcete přispět, zašlete e mail na hyfi@volny.cz nebo přidejte komentář. Je možno uveřejnit i nějaké Vaše foto z osad, v našich galeriích. Foto zasílejte na e mail. Nepodepsané příspěvky, politika a jiné sprosťárny budou mazány. hyfi   

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blahopřání k 60. výročí založení osady Dědkův vrch

(Jiřina Moringlová, 10. 8. 2014 0:47)

Milí kamarádi, blahopřeji vám k v
60. výročí založení vaší osady, ke které také tak trochu patřím, i když mne osud zavál o kousek dál. Vyrostla jsem u osady Rujana, Dědkův mlýn, Okrouhlík, chata č. 14 na konci březové aleje nad bývalým koupalištěm - na opačném konci aleje měli chatu Jelenovi. Byla jsem rozená Menšíková, provdala jsem se za kamaráda trampa Klokana -Ivana Moringla, chata č. 415, vedle Pajmů, který byl velký kamarád s Andym, tedy s Bohoušem Urbanem, a spolužák ze ZŠ Marie Rollové. Manžel Ivan však 12.7.2012 zemřel po dlouhé nemoci, chatu prodával v roce 1985, takže od té doby jsme jezdili na Dědkas jen do chaty č.14, dokud žili moji rodiče. Chalupu máme u Chrudimi v Luži - Košumberku, kam jsme jezdili do léčebny kvůli synovi Ivanovi (1976), který je od malička vozíčkář, chalupu má teď dcera Silvie s rodinou, já a syn vejminek :). Škoda, že jsem nemohla k vám přijet aspoň na chvíli v tak slavný den, vaše osada je jen o 6 let mladší než já, jistě jen vzkvétá, zato já opačně, špatně chodím. Tak Ahoj a hodně zdaru všem, i navíc pozdravy těm, kteří by se na nás ještě mohli pamatovat - kdo by chtěl, najde moje stránky na FB pod jménem.

OLEŠNICKÁ KYTKA

(T.O.Zmijáci, 31. 5. 2014 21:31)

Tímto bych vás ráda za T.O. Zmijáci pozvala na náš, již tradiční festival Olešnická Kytka, a to konkrétně na jeho 29. ročník.
Bude se konat již následující víkend, 6. -7. června. V pátek vystoupí ve 20:00 divadlo z Víru a po skončení divadla proběhne slavnostní zahájení Olešnické Kytky a zapálení ohně.
Samotný festival začne v sobotu ve 14:00. V soutěžní části vystoupí skupiny D.N.A. Brno, Sakrapes, Falešná karta, Rosťa a Luboš, Pocity.
Jako vrchol večera vystoupí hosté Los Brňos a Robert Křesťan s Druhou Trávou.
Celý festival bude zakončen Country bálem se skupinou RANCH.
V průběhu dne bude zajištěn doprovodný program, litry piva, limonáda, sekaná, buřty a speciální Kytkovskej guláš s obrovskejma Motyčkovýma rohlíkama.
Místo na stan a spacák je umístěn hned vedle areálu, kde se bude festival konat.

www.zmijaci.cz
https://www.facebook.com/events/710929132302093/

Vznik osady ?

(Helena Padovcová, 29. 9. 2013 17:28)

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak jste došli k tomu, že osada Dědkův Vrch vznikla v roce 1954.jsem dcera Václava Součka a podle mě vznikla osady později, nejdříve se hrálo a teprve potom se hledalo jméno pro osadu. i placky, které se dávaly za umístění v turnaji , jsou z doby daleko pozdější. Výčet těch, kteří byli na počátky, byl sampzřejmě větší. HP

POZOR,POZOR,POZOR

(Trejbal Jan, 14. 3. 2011 10:20)

vystoupení legendární kapely Scarabeus vyhrála portu v roce 1969 a 1970
19. březen 2011 v 20:00
Country club Eldorádo, Ústí, Czech Republi